Сходи гвинтові (спіральні)

Сходи гвинтові, виготовлені з нержавіючої сталі, не бояться вологи, тому їх вільно можна встановлювати в тих місцях, де відбувається регулярний контакт з водою.

Виготовлені з високоміцного, високоякісного металу. моделі сходів, мають не тільки сучасний стильний вигляд, але й тривалий експлуатаційний термін. Необхідно також сказати і про те, що такий матеріал як метал, легко піддається обробці, що дозволяє виготовити моделі сходів практично будь-яких форм та дизайну.

Незважаючи на той факт, що сучасні технології виробництва дають можливість виготовити моделі практично будь-якої форми, розмірів і дизайну, більшість замовників віддають перевагу класичним варіантам, таким як, наприклад, сходи гвинтові. Головною перевагою використання спіральних сходів є їх компактність і практичність. Виготовлені у формі «гвинта» сходи займають мінімум вільного простору, тому їх установка актуальна для невеликих приміщень.

Лідери продажу:

МОЖЛИВО ВИ ШУКАЛИ:

Безкоштовний розрахунок та візуалізація виробу

Заповніть форму - і ми відправимо до Вас фахівця, який проведе розрахунок вартості на місці і вишле Вам візуалізацію виробу Вашої мрії!!


Як ми працюємо

Заміри

Від 1 робочого дня

Виробництво

Від двох робочих днів

Доставка

Будь-яким зручнмм для Вас способом

Наше виробництво

С 2006 року на ринку України

Власне конструкторське бюро

Працюємо з ПДВ

Гарантія від виробника 2 роки


Відгуки про нас