Компанія "Торговий дім" КСК "- український виробник рішень з нержавіючої сталі, металу, скла, архітектурного бетону та інших видів матеріалів, а також є провідним гравцем ринку антиковзких і брудозахисних виробів.

"Торговий дім" КСК "заснований в 2006 році і на сьогоднішній день має власними виробничими потужностями в 2000 кв.м., штатом висококваліфікованих співробітників і більше 7000 кейсів успішно реалізованих проектів.

Наша пропозиція - це повний комплекс послуг з проектування, виробництва та монтажу рішень відповідно до потреб і побажань наших клієнтів. Якщо ви шукайте вироби з металу (перила, огорожі, козирки, кування, торговельне обладнання, кашпо та ін.), вироби зі скла (душові кабіни, штори зі скла, фартухи на кухню, скляні перегородки, дзеркала та ін.), архітектурного бетону (архбетону) або декоративні елементи з нього, тоді ви потрапили за адресою. І ми з радістю допоможемо реалізувати Ваш проект або ідею.

Стислі терміни виробництва, висока якість виробів, гарантія на виконані роботи, постійний моніторинг інновацій та тенденцій на ринку будівельних, архітектурних та оздоблювальних робіт - це те, що відрізняє "Торговий дім" КСК "і безпосередньо впливає на розвиток і успіх Вашого бізнесу.

Наші представництва знаходяться по всій Україні, у містах: Київ, Дніпропетровськ, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Вінниця, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

Раді бути корисними, завжди раді співпраці!


ВИ В ГІДНІЙ КОМПАНІЇ:Залишились питання? Поставте їх менеджеру

Валентин Пашко
 керівник комерційного відділу